NowościPodstawyĆwiczeniaMultimediaAkademiaSklepWasze praceKontakt

 

ANCELOTTI: ABRAMOVICH LUBI STYL NIEBIESKICH

Źródło: Soccer365

Trener Chelsea Carlo Ancelotti twierdzi, że w końcu stworzył Romanowi Abramovich drużynę, która gra w stylu, jakiego oczekuje.

Wiadomo nie od dziś, że rosyjski właściciel Chelsea chce, żeby gra była ofensywna. Ancelotti wierzy, że jego drużyna grała w ten sposób w tym sezonie.

Mourinho odniósł duże sukcesy podczas swojej pracy w Chelsea w latach 2004 – 2007 wygrywając dwa razy mistrzostwo Premier League, dwa razy Puchar Ligi i raz FA Cup.

W tym czasie pojawiały się jednak często nieoficjalne informacje, że styl gry Chelsea nie odpowiada i satysfakcjonuje Abramovicha. W efekcie były trener Porto opuścił zachodni Londyn po tym, gdy panowie nie doszli do porozumienia w „sprawach kluczowych dla klubu”.

Ancelotti mówi, że ma tę samą wizję i koncepcję gry co właściciel Chelsea a w klubie wiele się zmieniło od czasu, gdy się pojawił.

W wywiadzie dla The Sun powiedział: “Moja Chelsea jest inna, gramy ofensywny futbol”.

"Roman chce, żeby jego drużyna miała jego charakter, myślę, że gramy w jego stylu. Musimy pracować i wiele rzeczy poprawiać, ale jesteśmy na dobrej drodze”. 

Inter przystępuje z jednobramkową zaliczką do rewanżu z Chelsea po zwycięstwie 2-1 w Mediolanie. Ancelotti wygrał już Champions League dwa razy z AC Milanem i zależy mu na tym by powtórzyć ten wyczyn z drużyną z wysp.

„Kocham te rozgrywki, to to co w piłce nożnej najlepsze” dodał „Chcę, żeby moi zawodnicy wyszli na boisko i pokazali wszystkie swoje atuty.

 
 

 

 

Szkółka młodzieżowa Szachtaru Donieck

 

„Moim najważniejszym zadaniem jest założenie tutaj szkółki, która nie będzie zależna ode mnie. Oznacza to, że ważne jest odpowiednie uświadomienie trenerów".

 

 

Wenger uderza w rywali

Manager Arsenalu Arsene Wenger twierdzi, że  Manchester City i Chelsea zarządzają klubem w “najprostszy sposób”

  
 

 

 

Krzysztof Dowhań

 

Część główna to dwa ćwiczenia. One zajmują 20-25 minut. Na koniec uderzenie z różnych pozycji. więcej...

Ancelotti: Abramovich lubi styl niebieskich

Trener Chelsea Carlo Ancelotti twierdzi, że w końcu stworzył Romanowi Abramovich drużynę, która gra w stylu, jakiego oczekuje

Pressing

Współczesna piłka nożna stała się grą o coraz bardziej ograniczonej przestrzeni i czasie